Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo
%10 İndirim Kodu: NEV10
Sigortalı Gönderim
14 Gün İçinde Kolay İade
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Mağazadan Değişim Seçeneği
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol

Garanti Şartları

NEV Jewellery’nin tüm ürünleri, mücevherlerinizin ilk günkü gibi görünmesi ve uzun yıllar mutlulukla kullanabilmeniz için bakım garantisi altındadır.
Mücevherlerinizi dış etkenlerden korumak ve doğru koşullarda saklamak için ürününüzle birlikte gelen “Ürün Bakım ve Kullanım Kılavuzu”nu mutlaka incelemenizi öneririz.

NEV Jewellery altın ve pırlanta ürünleri satın alındığı tarihten itibaren 2 yıl süresince bakım garantilidir. Değerli madenler dışında, yarı mamül deri, çelik, abanoz gibi materyaller satın alındığı tarihten itibaren 1 yıl süresince garantilidir.

NEV Jewellery ürünlerinizin garanti kapsamında olması için mutlaka ürün ile birlikte faturalarının ve pırlantalı ürünlerde fatura ile birlikte sertifikalarının da ibraz edilmesi gerekmektedir. Fatura ve varsa pırlanta sertifikası ibraz edilmeyen ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.

NEV Jewellery dışında üçüncü şahıs ve / veya kurumlar tarafından boyut ayarlama ve ölçülendirme, onarım vb. herhangi bir müdahalede bulunulan ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Ekspertiz değerlendirmesi sonucunda kullanıcı hatalarından kaynaklandığı tespit edilen deformasyonlar ve / veya kullanım koşulları dışında kullanılan, saklama koşullarından dolayı zarar gören, darbe almış, herhangi bir kimyasal ile temas etmiş ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Kullanım hatalarından kaynaklanan, garanti kapsamı dışında kalan ürünler ise müşterilerimizin talebi doğrultusunda gerekli tamirat işlemleri hiçbir kâr amacı güdülmeden, kendi atölyemizde gerçekleştirilmektedir.

Tamir için gelen ürünlerde herhangi bir ekleme ve / veya değişiklik yapılacaksa bu durum öncelikle müşteriye bildirilir, müşterinin onayı ardından uygun işlem gerçekleştirilir.

Satın almış olduğunuz ürünlerin ölçülendirme işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır ve bu süreçte gerçekleşecek kargo masrafları tarafımızca karşılanacaktır.

Garanti ve kullanım şartları ile ilgili tüm sorularınız için destek@nevjewellery.com adresinden veya +90 530 097 86 96 Whatsapp hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.