Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo
%10 İndirim Kodu: NEV10
Sigortalı Gönderim
14 Gün İçinde Kolay İade
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Mağazadan Değişim Seçeneği
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol

İade ve İptal Bilgileri

Nevjewellery.com İade ve Değişim Şartları


Nevjewellery.com’dan yapılan alışverişlerde, piercing modelleri hariç diğer ürün gruplarında teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün süresince mesafeli satış sözleşmesi kapsamında iade hakkınız mevcuttur.

İade ve değişim işlemleriniz için 14 gün içerisinde sipariş numaranız ile birlikte destek@nevjewellery.com adresinden veya

+90 530 097 86 96 Whatsapp hattından bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İade ve değişim işlemleri süresince tüm gönderilerin sigortalı gönderimi tarafımızca karşılanmaktadır. Bunun için iade talebinde bulunduğunuzda, ürünü size verilecek Gönderi Kodu ile tarafımızca belirtilen kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderi Kodu olmadan ve tarafımızca belirtilmeyen firmalardan yapılan gönderilerde NEV Jewellery gönderi ödemesini karşılamamakta ve sorumluluk kabul etmemektedir.

İade edilecek ürün kullanılmamış ve hasarsız olarak, size gönderilmiş şekliyle faturası, irsaliyesi, sigorta formları, garanti ve bakım kılavuzları, pırlantalı bir ürün ise sertifikası ve varsa hediye ürünleri ile birlikte eksiksiz olarak tarafımızca belirtilen adrese gönderilmelidir. Şirket adına düzenlenen faturalarda, iade işleminin gerçekleşmesi için şirketiniz tarafından düzenlenecek iade faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ve eksik gönderilerde iade kabul edilmemektedir.

Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen ve / veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılan, e-ticaret sitemizde sunulandan farklı bir maden renginde veya farklı bir taş ile kişiye özel üretimler ve özel tasarımlar ile yüzük içi yazısı yazılmış evlilik alyanslarında iade, iptal ve değişim yapılamamaktadır.

Outlet ürünlerde ve özel kampanyalar kapsamında belirtilen ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Tüketiciye teslim edildikten sonra, tüketicinin talebi doğrultusunda değişiklik yapılan, yüzük, kolye, bileklik boyu ölçülendirilmesi yapılan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade edeceğiniz ürünün bize ulaşmasının ve iadenizin onaylanmasının ardından, ürün bedeli 14 gün içerisinde ödeme şeklinize göre tarafınıza iade edilecektir. Havale/EFT yoluyla yapılan ödemeler banka hesabınıza, kredi kartı ile yapılan ödemeler kredi kartınıza iade edilir.

Nevjewellery.com üzerinden verilen siparişlerin iadesi yalnızca destek@nevjewellery.com adresinden veya +90 530 097 86 96 Whatsapp numarası üzerinden iletişime geçilerek yapılmaktadır, değişim işlemlerinizi ise NEV Jewellery mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.


NEV Jewellery Mağazalarımızdaki İade ve Değişim Şartları


NEV Jewellery mağazalarımızdan satın alınan tüm ürünlerin değişim işlemleri 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre yapılmaktadır. 

Ürününüzü, kullanılmamış ve hasar görmemiş olmak kaydıyla fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış ve hasarsız olarak, satın alma sırasındaki haliyle, faturası, garanti ve bakım kılavuzları, pırlantalı bir ürün ise sertifikası ve varsa hediye ürünleri ile birlikte eksiksiz olarak mağazalarımıza getirilmesi gerekmektedir. Eğer ürününüz hediye ise ürün sertifikası ile birlikte değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Faturası veya ürün sertifikası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

Değişim yapılacak ürünün tüm tutarı için ya da karşılığında alınacak yeni ürünün fiyatının, değiştirilecek üründen daha düşük olması durumunda aradaki fiyat farkı için hediye çeki düzenlenebilir.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın, gümüş vb.)  kategorisinde yer alan tüm ürünlerimiz yasa çerçevesinde kayıpsız para iadesi kapsamı dışında kalmaktadır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen ve / veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılan, mağazamızda sunulandan farklı bir maden renginde veya farklı bir taş ile kişiye özel üretimler ve özel tasarımlar, yüzük içi yazısı yazılmış evlilik alyansları ile boyut ayarlama ve ölçülendirme yapılan ürünler değişim ve iade kapsamı dışında kalmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.