Hakkımızda

Mücevher, milattan öncesinden günümüze uzanan serüveni sürecinde değerli taş ve/veya madenlerin insan eliyle işlenip belirli tasarımlarla yan yana getirilmesinin ötesinde bir anlam taşımıştır. Ait olduğu dönemin sanatsal zevk ve üslubunu yansıtmış olan mücevher, aynı zamanda iletişim aracı görevi görerek tarihsel sürecin en önemli parçası olan insanla birliktelik oluşturmuş ve sosyal statünün en belirgin göstergesi haline gelmiştir.

 

Bu bilinçten yola çıkarak insan-mücevher birlikteliğinin devamcısı olmayı güncel bir zeminde sürdürmeyi amaçlayan NEV Jewellery, modern tasarım çizgisini, iki kuşaktır mirasçısı olduğu geleneksel el işçiliğiyle bir araya getiriyor. Modern ve zevk sahibi insanın hissetmek istediği ayrıcalık duygusunu, ustalarından gelen özenli el işçiliğiyle yansıtmayı misyonları arasında üst sıraya yerleştirmiş olan NEV Jewellery, “kişiye özel tasarım” ayrıcalığıyla “birey” algısına ve tasarımın kişiselliğine ne denli önem verdiğini vurguluyor.

 

Kapalıçarşı’da bulunan NEV Jewellery atölyesinde üretilen tasarımları, Nişantaşı’ndaki mağaza ve online satış hizmetinin yer aldığı web sitesi yoluyla sizlerle buluşturan NEV Jewellery, yurt içi ve yurt dışındaki toptan satış faaliyetlerini de tüm hızıyla sürdürüyor.

 

Büyük başarıların ancak ekip ruhuyla doğacağına inanan NEV Jewellery, yeni ve farklı fikirler için büyük bir alan yaratıyor. Atölye, çalışma ofisi ve mağazadan oluşan bu alanda; yaratıcı, araştırmacı, üretken, kendini geliştirmeye ve güncel olanı takip etmeye hevesli kişilerden oluşan   genç ve dinamik bir ekibi NEV Jewellery çatısı altında bir araya getiriyor.

 

 

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız